Громадська організація Білоруська община Львівської області

План заходів на 2021 рік.

ппзахіддата проведення
1Збори активу громади.Підведення підсумків року. Затвердження плану роботи на 2021 рік.  2 січня Відповідальна  Козак Т.Н.
2Круглий Стіл, присвячений дню білоруської науки. Ознайомлення з біографіями та доробком шістьох  лауреатів Нобелевської премії з білоруським корінням, а також білоруський науки на сучасному етапі.          6 лютого Відповідальні: Макарчук.О., Козак Т.
  
3Святкова зустріч з нагоди народної традиції «Масленіця»    15 березня Відповідальні: Мироненко М.,Газиев Ю., Федюков Ю.    
4Круглий стіл Булоруський контент у культурологічному дискурсі Львова. Традиції творчих взаємовпливів ураїнських та білоруських митців.24 квітня Відповідальні Козак Т,Макарчук О.
5День Перемоги. Покладання квітів до могил білоруських військових, похованих у Львові на Пагорбі Слави.   9 травня Відповідальні : Чучвіч Л., Копитов В.    
6Ознайомлення із білоруською весняною традицією  Юр’еў дзень, святочныя вячоркі.    29 травня Відповідальні Мерзлова С., Яцків О.  
7 Святкування Дня Білорусі.3 липня
8Виступ на форумі національно культурних товариств ЛьвоваВересень-жовтень
9Беларусь и Украина глазами Великого Гражданина Европы — Н. Орды. Спільний українсько білоруський пізнавально просвітницький захід за участю представника музею Н.Орди в м.Іваново Брестської області та викладачів та студентів академії мистецтв. Листопад 2012
  
10Святкова зустріч  «Пераднавагодняя вечарына”  Остання декада грудня. Відповідальні Мерзлова С, Дмитришин Л.
     
12Подготовка материалів та видання  газети Вестка з Беларусі Подання проекту на розгляд Департаменту  по роботі з національно культурними товариствами на проведення спільного українсько білоруського культурного заходу. Підготовка та участь у міському форумі національних товариств.Січень- грудень 2021 Відповідальний Борович В.  Лютий Козак Т Впродовж року.Дати форуму узгоджуються з обладміністрацією
13Робота за  планами, узгодженими з Львівською обласною держадміністрацією та національними товариствами Львова. Постійно
     

24.02.2021.

Поделиться