Правление ВСБ

Председатель Координационного Совета и Президиума ВСБ

 Лайшев Петр Володимирович — Генерал у відставці, народився 5 липня 1947 року у селі Журавичі Рогачовського району Гомельської області Білорусі.  Закінчив Білоруській інституту інженерів залізничного транспорту на будівельний факультет. Працював на посадах майстра та виконроба, пройшов шлях від майстра, виконроба до начальника будівельного управління.

У 1970 році був призваний до лав Радянської Армії. У 1974 році призваний на службу до органів державної безпеки СРСР (9- те Управління КДБ СРСР). Пройшов послідовно всі ступені військових звань – від лейтенанта до генерала. Маючи великий досвід дипломатичної, організаторської та адміністративно-господарської роботи у 1986 році закритою постановою ЦККПР  СРСР був призначені від КДБ  СРСР відповідальним  за  будівництво Державного комплексу «Зоря» (держдача у Форосі), який був зданий у червні 1988 року.

У жовтні 1988 року був переведений до органів державної безпеки України, де очолював адміністративно-господарські та тилові підрозділи. У 1990 році призначений заступником начальника адміністративно-господарського управління КДБ УРСР, а потім Служби безпеки України. Працював на керівних посадах Державного митного комітету України, ДК «Укрспецекспорт», Державної Компанії України із зовнішньоекономічних зв’язків у Афро-Азіатському регіоні «АТЛАС», торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Республіці Білорусь, в Міністерстві оборони України  Концерн (Техвоєнсєрвіс). Одружений, має 2  дорослих синів та 5 онуків.

Заместитель Председателя – Координатор работы Региональных Отделений ВСБ

Мошкин Игорь Германович – предприниматель, акционер компаний GREEN PAX (Украина) и iPAX GROUP (Республика Беларусь), специализация производство и продажа дезинфицирующих средств для медицины и ветеринарии, экологически чистых, безфосфатных бытовых моющих средств ТМ «GREEN UNICLEEN».

Родился 14.07.1969 в г. Витебске, белорус, проходил срочную службу в Дивизии Особого Назначения им. Дзержинского.
Закончил в 1994 году Витебский Медицинский Университет, специализация врач – анестезиолог. Красный диплом.
В 2002 году Академию Управления при Президенте Республики Беларусь. Менеджер – экономист. Красный диплом.
В бизнесе с 1994 года.
Топ-менеджер ряда Компаний в Беларуси, России, Казахстане, Украины.
 С 2004 года проживает и работает в Киеве.
 Женат, трое детей.

Заместитель Председателя — Координатор интернет-проекта ВСБ

Бєгун Василь Васильович — науковець, завідувач відділу інституту НАН України. Народився 22.12. 1947 р. у вёсці Юшкі Калінковичського району Гомельсько області Білорусі. Закінчив Московський авіаційний інститут за спеціальністю інженер – механік космічних літальних апаратів. Після закінчення інституту служив строкову службу на офіцерських посадах у складі ракетних військ стратегічного призначення СРСР. Працював на посадах інженера підприємств оборонного комплексу, на Чорнобильській атомній електростанції начальником зміни, провідним спеціалістом учбово — тренувального центру та науковим співробітником центру ядерної та радіаційної безпеки. Його робота по створенню автоматичної системи управління випробувань ракетно – космічних двигунів занесена в літопис Красноярського ракетного заводу. 

З квітня місяця 1986 приймав участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи. У 1987 р. було заборонено працювати в зоні випромінювань через активний процес розпаду сітківки обох очей, що почався незабаром як і інші хвороби. Об’єднав самих грамотних операторів, що одержали гостру променеву хворобу або заборону працювати в зоні можливого опромінення, в науково – технічний кооператив по розробці тренажерів операторів АЕС, що одержали премію фірми «Вестингауз». Аналіз безпеки за допомогою комп’ютерних кодів вивчав в Німеччині (1992 рік, м. Ессен) та США (1995 рік, м. Айдахо). Поєднує плідну наукову та освітянську діяльність. З 1996 року започаткував викладання імовірнісного аналізу безпеки у ВНЗ України. Автор ряду навчальних посібників з безпеки для вищих навчальних закладів, “Вероятностный анализ безопасности атомных станций” (2000 р), тощо.  Сфера наукових інтересів – безпека, інформаційні технології. Має біля 200 друкованих статей. Вдівець, має трьох синів, три онучки та одного онука.

Поделиться