Спеціальна служба транспорту отримала партію нових вантажівок МАЗ

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, до кінця року планується отримання ще трьох десятків одиниць засобів інженерного озброєння та автомобільної техніки.

Підрозділи Державної спеціальної служби транспорту України (ДССТУ) напередодні отримали партію нових вантажних автомобілів МАЗ-534026. Сертифікати на вантажівки вручив Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, повідомляють Ukrainian Military Pages із посиланням на прес-службу спеціалізованого військового формування.

МАЗ-534026 призначений для міських і приміських перевезень різних вантажів. Машина з колісною формулою 4х2 оснащена 300-сильним, економічним дизельним двигуном Weichai Power WP7.300E51 (Euro-5), системою кондиціонування повітря, автономним опаленням кабіни, контролем руху за маршрутом. Кабіна обладнана спальним місцем. Вантажопідйомність складає до 12 тонн. Максимальна швидкість – 85 км/год, об’єм паливного баку – 500 л.

Заступник Голови Адміністрації ДССТ полковник Степан Гута зазначив, що до кінця року ще три десятки одиниць засобів інженерного озброєння та автомобільної техніки надійде до військових частин, а сьогодні автомобілі поїдуть до підрозділів завантаженими п’ятистами новими АКБ.

16.07.2020.

На основе материалов specmachinery.com.ua: http://specmachinery.com.ua/ua/news/military/5004-spetsialna-sluzhba-transportu-otrymala-partiiu-novykh-vantazhivok-maz

Поделиться

Добавить комментарий